  • MKS4D053306G00MSSD
MKS4D053306G00MSSD
advertisement
Manufacturer No:
MKS4D053306G00MSSD
HK JDW NO:
864-MKS4D053306G00MSSD
Package:
Description:
Cap Film 33uF 100V PET 20% (31.5 X 17 X 29mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 100°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
MKS4D053306G00MSSD
  • Product Weight (g)
    21.595
  • Tolerance
    20%
  • Voltage
    100VDC|63VAC