  • MKS4F022202B00KSSD
MKS4F022202B00KSSD
advertisement
Manufacturer No:
MKS4F022202B00KSSD
HK JDW NO:
864-MKS4F022202B00KSSD
Package:
Description:
Cap Film 0.022uF 250V PET 10% (10 X 3 X 8.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 7.5mm 100°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
MKS4F022202B00KSSD
  • Product Weight (g)
    0.291
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Voltage
    250VDC|160VAC