  • MKS4F034703G00KB00
MKS4F034703G00KB00
advertisement
Manufacturer No:
MKS4F034703G00KB00
HK JDW NO:
864-MKS4F034703G00KB00
Package:
Description:
Cap Film 0.47uF 250V PET 10% (13 X 6 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 100°C Ammo
Step5Bar-code shipping tag
MKS4F034703G00KB00
  • Packaging
    Ammo
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Voltage
    250VDC|160VAC