  • MKS4J051007J00KSSD
MKS4J051007J00KSSD
advertisement
Manufacturer No:
MKS4J051007J00KSSD
HK JDW NO:
864-MKS4J051007J00KSSD
Package:
Description:
Cap Film 10uF 630V PET 10% (41.5 X 35 X 50mm) Radial Plastic Rectangular Can 37.5mm 125°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
MKS4J051007J00KSSD
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    60
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Type
    Pulse
  • Voltage
    630VDC|400VAC