  • MLG0402Q2N8ST000
MLG0402Q2N8ST000
advertisement
Manufacturer No:
MLG0402Q2N8ST000
HK JDW NO:
769-MLG0402Q2N8ST000
Datasheet:
MLG0402Q2N8ST000
Step5Bar-code shipping tag
MLG0402Q2N8ST000
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Series
    MLG-Q
  • Size / Dimension
    0.016Lx0.008W 0.40mmx0.20mm
  • Tolerance
    ±0.3nH
  • Part Status
    Discontinued
  • Current Rating
    200mA
  • Inductance
    2.8nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • DC Resistance (DCR)
    800mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    7GHz
  • Q @ Freq
    2 @ 100MHz
  • Inductance Frequency - Test
    100MHz
  • Height Seated (Max)
    0.009 0.22mm