  • MMA02040C2219FA300
MMA02040C2219FA300
advertisement
Manufacturer No:
MMA02040C2219FA300
HK JDW NO:
878-MMA02040C2219FA300
Description:
MMA - Professional Series, Thin Film, 22.1Ohms, 0.4W 2/5W, ±1%, -55°C~155°C
Step5Bar-code shipping tag
MMA02040C2219FA300
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.055Diax0.142L 1.40mmx3.60mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    22.1Ohms
  • Power (Watts)
    0.4W 2/5W