  • MMC100A-3-J
MMC100A-3-J
advertisement
Manufacturer No:
MMC100A-3-J
HK JDW NO:
165-MMC100A-3-J
Package:
Datasheet:
MMC100A-3-J
Description:
Quantity:
In Stock : 17203
Step5Bar-code shipping tag
MMC100A-3-J
  • Operating Temperature
    0°C~65°C
  • Series
    MMC (100W)
  • Size / Dimension
    8.19Lx3.66W x 1.97 H 208.0mmx93.0mmx50.0mm
  • Type
    Open Frame
  • Efficiency
    75%
  • Voltage - Isolation
    2kV
  • Voltage - Output 1
    5V
  • Current - Output (Max)
    13A 2A 1A
  • Voltage - Input
    85V~132VAC
  • Output Power
    100W
  • Voltage - Output 2
    12V
  • Current - Output 1
    13A
  • Current - Output 2
    2A
  • Current - Output 3
    1A
  • Height
    93mm
  • Length
    190mm
  • Width
    50mm