  • MMK332J3AB3KN206G0
MMK332J3AB3KN206G0
advertisement
Manufacturer No:
MMK332J3AB3KN206G0
Manufacturer:
KNSCHA
HK JDW NO:
16119-MMK332J3AB3KN206G0
Package:
Datasheet:
Description:
3.3nF -40℃~+105℃ ±5% 1kV Radial Leaded,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS