  • MMK5152K250J01L4BULK
MMK5152K250J01L4BULK
advertisement
Manufacturer No:
MMK5152K250J01L4BULK
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-MMK5152K250J01L4BULK
Package:
Description:
Cap Film 0.0015uF 250V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5mm 100°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MMK5152K250J01L4BULK
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.2
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Unconfirmed
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    250VDC|160VAC