  • MMK75S-24
MMK75S-24
advertisement
Manufacturer No:
MMK75S-24
Manufacturer:
Astrodyne TDI
HK JDW NO:
16039-MMK75S-24
Package:
Datasheet:
MMK75S-24
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 3.125A 75W Medical 5-Pin
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MMK75S-24
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to MMK75S-24.
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    ±1(Typ)
  • Part Status
    Active
  • Type
    Switching
  • Style
    Enclosed
  • Pin Count
    5
  • Number of Outputs
    1
  • Output Type
    Fixed
  • Line Regulation
    0.5%(Typ)
  • Load Regulation
    0.5%(Typ)