  • MMZ1005A182ETD25
MMZ1005A182ETD25
advertisement
Manufacturer No:
MMZ1005A182ETD25
HK JDW NO:
769-MMZ1005A182ETD25
Datasheet:
MMZ1005A182ETD25
Description:
Quantity:
In Stock : 39165
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
MMZ1005A182ETD25
    10 Weeks
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Mount
    0402 (1005 Metric)
  • Weight
    652.039032μg
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2015
  • Series
    MMZ
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
  • Tolerance
    25%
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, 7 INCH
  • Number of Functions
    1
  • Case Code (Metric)
    1005
  • Case Code (Imperial)
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    1.8kOhm
  • Max DC Current
    200mA
  • Filter Type
    Signal Line
  • Rated Current
    0.2A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    2.1Ohm
  • Impedance @ Frequency
    1.8kOhm @ 100MHz
  • Width
    0.5mm