  • MMZ1005Y182CT000
MMZ1005Y182CT000
advertisement
Manufacturer No:
MMZ1005Y182CT000
HK JDW NO:
769-MMZ1005Y182CT000
Datasheet:
MMZ1005Y182CT000
Description:
FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0402 1LN
Step5Bar-code shipping tag
MMZ1005Y182CT000
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2015
  • Series
    MMZ
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
  • Tolerance
    25%
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    1.8kOhm
  • Max DC Current
    150mA
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    850mOhm
  • Impedance @ Frequency
    1.8kOhm @ 100MHz