  • MMZ1005Y301CTD25
MMZ1005Y301CTD25
advertisement
Manufacturer No:
MMZ1005Y301CTD25
HK JDW NO:
769-MMZ1005Y301CTD25
Datasheet:
MMZ1005Y301CTD25
Description:
Ferrite Beads 0402 300ohms 250mA Signal Line AEC-Q200
Step5Bar-code shipping tag
MMZ1005Y301CTD25
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
    0402 (1005 Metric)
  • Weight
    652.039032μg
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
  • Tolerance
    25%
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Packing Method
    TR, 7 INCH
  • Case Code (Imperial)
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    300Ohm
  • Max DC Current
    250mA
  • Filter Type
    Signal Line
  • Rated Current
    0.25A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    380mOhm
  • Impedance @ Frequency
    300Ohm @ 100MHz
  • Width
    0.5mm