  • MMZ2012R600AT000
MMZ2012R600AT000
advertisement
Manufacturer No:
MMZ2012R600AT000
HK JDW NO:
769-MMZ2012R600AT000
Datasheet:
MMZ2012R600AT000
Description:
Quantity:
In Stock : 4017
Step5Bar-code shipping tag
MMZ2012R600AT000
    10 Weeks
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
    0805 (2012 Metric)
  • Core Material
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2001
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Tolerance
    25%
    1 (Unlimited)
  • Depth
    1.25mm
  • Current Rating
    1A
  • Impedance
    60Ohm
  • Max DC Current
    1A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    100mOhm
  • Current Rating (Max)
    1A
  • Impedance @ Frequency
    60Ohms @ 100MHz
  • Height
    1.0414mm
  • Length
    2.0066mm
  • Width
    1.2446mm
  • Height (Max)
    0.041 1.05mm