  • MMZ2012S301ATD25
MMZ2012S301ATD25
advertisement
Manufacturer No:
MMZ2012S301ATD25
HK JDW NO:
769-MMZ2012S301ATD25
Datasheet:
MMZ2012S301ATD25
Description:
Ferrite Beads 0805 300ohms 600mA Signal Line AEC-Q200
Step5Bar-code shipping tag
MMZ2012S301ATD25
    10 Weeks
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
    0805 (2012 Metric)
  • Weight
    5.499807mg
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Tolerance
    25%
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Packing Method
    TR, 7 INCH
  • Case Code (Imperial)
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    300Ohm
  • Max DC Current
    600mA
  • Filter Type
    Signal Line
  • Rated Current
    0.6A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    200mOhm
  • Impedance @ Frequency
    300Ohm @ 100MHz
  • Height
    1.0414mm
  • Length
    2mm