  • MMZ2012Y300BT000
MMZ2012Y300BT000
advertisement
Manufacturer No:
MMZ2012Y300BT000
HK JDW NO:
769-MMZ2012Y300BT000
Datasheet:
MMZ2012Y300BT000
Description:
FERRITE BEAD 30 OHM 0805 1LN
Step5Bar-code shipping tag
MMZ2012Y300BT000
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    50mOhm
  • Impedance @ Frequency
    30Ohm @ 100MHz
  • Height
    1.0414mm
  • Length
    2mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
    0805 (2012 Metric)
  • Core Material
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2001
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Tolerance
    25%
  • HTS Code
  • Subcategory
    Other Filters
  • Packing Method
    TAPE AND REEL
  • Number of Functions
    1
  • Depth
    1.25mm
  • Current Rating
    1.5A
  • Impedance
    30Ohm
  • Max DC Current
    1.5A