  • MNR02M0APJ1R0
MNR02M0APJ1R0
advertisement
Manufacturer No:
MNR02M0APJ1R0
HK JDW NO:
687-MNR02M0APJ1R0
Step5Bar-code shipping tag
MNR02M0APJ1R0
    Select All
  • Number of Pins
    4
  • Resistance
    1Ohm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    25V