  • MNR14E0APJ130
MNR14E0APJ130
advertisement
Manufacturer No:
MNR14E0APJ130
HK JDW NO:
687-MNR14E0APJ130
Datasheet:
MNR14E0APJ130
Step5Bar-code shipping tag
MNR14E0APJ130
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    13Ohm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm