  • MNR14E0APJ3R9
MNR14E0APJ3R9
advertisement
Manufacturer No:
MNR14E0APJ3R9
HK JDW NO:
687-MNR14E0APJ3R9
Step5Bar-code shipping tag
MNR14E0APJ3R9
    Select All
  • Number of Pins
    8
  • Resistance
    3.9Ohm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V