  • MNR32J0ABJ391
MNR32J0ABJ391
advertisement
Manufacturer No:
MNR32J0ABJ391
HK JDW NO:
687-MNR32J0ABJ391
Package:
Datasheet:
MNR32J0ABJ391
Step5Bar-code shipping tag
MNR32J0ABJ391
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    390Ohm
  • Power Rating
    125mW
  • Voltage - Rated DC
    200V
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.125W
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Rated Temperature
    70°C