  • MOVGT14V360K
MOVGT14V360K
advertisement
Manufacturer No:
MOVGT14V360K
HK JDW NO:
232-MOVGT14V360K
Package:
Disc 14mm
Datasheet:
Description:
MOV & GDT HYBRID 360V 14MM 6000A
Step5Bar-code shipping tag
MOVGT14V360K
  • Package / Case
    Disc 14mm
  • Supplier Device Package
    Disc 14mm