  • MP0045/1D2AM012S
MP0045/1D2AM012S
advertisement
Manufacturer No:
MP0045/1D2AM012S
HK JDW NO:
135-MP0045/1D2AM012S
Package:
Datasheet:
MP0045/1D2AM012S
Description:
Quantity:
In Stock : 6
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
MP0045/1D2AM012S
  • Operating Temperature
    -20°C~55°C
  • Current Rating (Amps)
    3A AC
  • Ingress Protection
    IP67 - Dust Tight, Waterproof
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Switch Function
    On-Mom
  • Panel Cutout Dimensions
    Circular - 16.20mm Dia
  • Illumination Voltage (Nominal)
    12VDC