  • MP1683K44C5R6LC
MP1683K44C5R6LC
advertisement
Manufacturer No:
MP1683K44C5R6LC
HK JDW NO:
15950-MP1683K44C5R6LC
Package:
Datasheet:
Description:
68nF ±10% X1 Radial Leaded,P=10mm Suppression Capacitors ROHS