  • MP2105K27E4R8LC
MP2105K27E4R8LC
advertisement
Manufacturer No:
MP2105K27E4R8LC
HK JDW NO:
15950-MP2105K27E4R8LC
Description:
1uF ±10% X2 Radial Leaded,P=22.5mm Suppression Capacitors ROHS