  • MP2154K27D2X8LC
MP2154K27D2X8LC
advertisement
Manufacturer No:
MP2154K27D2X8LC
HK JDW NO:
15950-MP2154K27D2X8LC
Package:
Datasheet:
Description:
150nF ±10% X2 Radial Leaded,P=15mm Suppression Capacitors ROHS