  • MP2185K27F1X8LC
MP2185K27F1X8LC
advertisement
Manufacturer No:
MP2185K27F1X8LC
HK JDW NO:
15950-MP2185K27F1X8LC
Description:
1.8uF ±10% X2 Radial Leaded,P=27.5mm Suppression Capacitors ROHS