  • MP2225K27E7R8LC
MP2225K27E7R8LC
advertisement
Manufacturer No:
MP2225K27E7R8LC
HK JDW NO:
15950-MP2225K27E7R8LC
Description:
2.2uF ±10% X2 Radial Leaded,P=22.5mm Suppression Capacitors ROHS