  • MP3-X2.1/250/20PCM15
MP3-X2.1/250/20PCM15
advertisement
Manufacturer No:
MP3-X2.1/250/20PCM15
Manufacturer:
WIMA
HK JDW NO:
864-MP3-X2.1/250/20PCM15
Package:
Radial
Description:
100nF Film Capacitor 20% Radial 250V-AC
Step5Bar-code shipping tag
MP3-X2.1/250/20PCM15
  • Package / Case
    Radial
  • Tolerance
    20%
  • Capacitance
    100nF
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Lead Pitch
    15mm