  • MPI001/FL/WH/12
MPI001/FL/WH/12
advertisement
Manufacturer No:
MPI001/FL/WH/12
HK JDW NO:
135-MPI001/FL/WH/12
Package:
Datasheet:
MPI001/FL/WH/12
Step5Bar-code shipping tag
MPI001/FL/WH/12
  • Operating Temperature
    -30°C~70°C
  • Packaging
    Bulk
  • JESD-609 Code
    e3
  • Feature
    Stainless Steel
  • Pbfree Code
    yes
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Anti-Vandal, Illuminated
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • Voltage - Rated DC
    24V
  • Current Rating (Amps)
    50mA DC
  • Current Rating
    50mA
  • Termination Style
    Wire Leads
  • Panel Cutout Dimensions
    Circular - 19.20mm Dia
  • Illumination Voltage (Nominal)
    12VDC