  • MPIA2510V2-2R2-R
MPIA2510V2-2R2-R
advertisement
Manufacturer No:
MPIA2510V2-2R2-R
HK JDW NO:
255-MPIA2510V2-2R2-R
Package:
1008 (2520 Metric)
Datasheet:
MPIA2510V2-2R2-R
Description:
Quantity:
In Stock : 15745
Step5Bar-code shipping tag
MPIA2510V2-2R2-R
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    1008 (2520 Metric)
  • Supplier Device Package
    1008
  • Material - Core
    Metal Composite
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    MPIA25-V2
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Molded
  • Current Rating (Amps)
    2.1A
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    2.2μH
  • DC Resistance (DCR)
    110mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    45MHz
  • Inductance Frequency - Test
    1MHz
  • Current - Saturation
    2.8A
  • Height Seated (Max)
    0.041 1.05mm