  • MPLAD30KP150AE3/TR
MPLAD30KP150AE3/TR
advertisement
Manufacturer No:
MPLAD30KP150AE3/TR
HK JDW NO:
523-MPLAD30KP150AE3/TR
Step5Bar-code shipping tag
MPLAD30KP150AE3/TR
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
    Nonstandard SMD
  • Supplier Device Package
    PLAD
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    Military, MIL-PRF-19500
  • Voltage - Breakdown (Min)
    167V
  • Power - Peak Pulse
    30000W 30kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    124A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    243V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    150V