  • MPLAD30KP260A/TR
MPLAD30KP260A/TR
advertisement
Manufacturer No:
MPLAD30KP260A/TR
HK JDW NO:
523-MPLAD30KP260A/TR
Datasheet:
MPLAD30KP260A/TR
Step5Bar-code shipping tag
MPLAD30KP260A/TR
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
    Nonstandard SMD
  • Supplier Device Package
    PLAD
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    Military, MIL-PRF-19500
  • Voltage - Breakdown (Min)
    289V
  • Power - Peak Pulse
    30000W 30kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    71A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    419V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    260V