  • MPP223J2W1006095LC
MPP223J2W1006095LC
advertisement
Manufacturer No:
MPP223J2W1006095LC
HK JDW NO:
15950-MPP223J2W1006095LC
Package:
Datasheet:
Description:
22nF -40℃~+105℃ ±5% 450V Radial Leaded,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS