  • MPR24000X3001BC100
MPR24000X3001BC100
advertisement
Manufacturer No:
MPR24000X3001BC100
HK JDW NO:
866-MPR24000X3001BC100
Package:
Conformal
Description:
Through Hole 3kOhm, Thin Film,
Step5Bar-code shipping tag
MPR24000X3001BC100
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    15 ppm/°C
  • Resistance
    3kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.3mm