  • MPR8-3BWD220V
MPR8-3BWD220V
advertisement
Manufacturer No:
MPR8-3BWD220V
HK JDW NO:
100-MPR8-3BWD220V
Description:
PNL MNT 220V BLUE 5MM
Step5Bar-code shipping tag
MPR8-3BWD220V
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Panel Cutout Shape
    Round
  • Published
    2014
  • Series
    MPR8-3
  • Termination
    Quick Connect
  • HTS Code
  • Ingress Protection
    IP54
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Termination Style
    Quick Connect - 0.110 (2.8mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.31 (7.87mm)
  • Voltage
    220V