  • MPZ0603S220HT000
MPZ0603S220HT000
advertisement
Manufacturer No:
MPZ0603S220HT000
HK JDW NO:
769-MPZ0603S220HT000
Package:
0201 (0603 Metric)
Datasheet:
MPZ0603S220HT000
Description:
CHIP BEADS FOR GENERAL SIGNAL LI
Step5Bar-code shipping tag
MPZ0603S220HT000
  • Package / Case
    0201 (0603 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2018
  • Series
    MPZ-H
  • Size / Dimension
    0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm
  • Packing Method
    TR, 7 INCH
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    36mOhm
  • Current Rating (Max)
    1.9A
  • Impedance @ Frequency
    22Ohm @ 100MHz
  • Output Impedance
    22Ohm Ω
  • Length
    0.6mm
  • Width
    0.3mm
  • Height (Max)
    0.013 0.33mm