  • MR9232H24B-FSR
MR9232H24B-FSR
advertisement
Manufacturer No:
MR9232H24B-FSR
HK JDW NO:
528-MR9232H24B-FSR
Package:
Datasheet:
MR9232H24B-FSR
Description:
FAN AXIAL 92X32MM 24VDC WIRE
Step5Bar-code shipping tag
MR9232H24B-FSR
    Plastic
  • Published
    2017
  • Size / Dimension
    Square - 92mm Lx92mm H
  • Feature
    Auto Restart
  • Termination
    2 Wire Leads
  • Voltage - Rated
    24VDC
  • Current Rating (Amps)
    0.300A
  • RPM
    4400 RPM
  • Air Flow
    85.0 CFM (2.38m3/min)
  • Noise
    49.7 dB(A)
  • Static Pressure
    0.450 in H2O (112.1 Pa)