  • MR9232L12B-FSR
MR9232L12B-FSR
advertisement
Manufacturer No:
MR9232L12B-FSR
HK JDW NO:
528-MR9232L12B-FSR
Package:
Datasheet:
MR9232L12B-FSR
Description:
FAN AXIAL 92X32MM 12VDC WIRE
Step5Bar-code shipping tag
MR9232L12B-FSR
  • Size / Dimension
    Square - 92mm Lx92mm H
  • Feature
    Auto Restart
  • Termination
    2 Wire Leads
  • Voltage - Rated
    12VDC
  • Current Rating (Amps)
    0.310A
  • RPM
    3200 RPM
  • Air Flow
    62.0 CFM (1.74m3/min)
  • Noise
    43.0 dB(A)
  • Static Pressure
    0.240 in H2O (59.8 Pa)