  • MS3475L18-32PY
MS3475L18-32PY
advertisement
Manufacturer No:
MS3475L18-32PY
HK JDW NO:
795-MS3475L18-32PY
Package:
Datasheet:
MS3475L18-32PY
Description:
Plug, Male Pins Aluminum Free Hanging (In-Line) 32 Positions Crimp Gold Electroless Nickel Bulk Y Bayonet Lock
Step5Bar-code shipping tag
MS3475L18-32PY
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~200°C
  • Connector Type
    Plug, Male Pins
  • Number of Positions
    32
  • Voltage - Rated
    600V
  • Total Number of Contacts
    32
  • Orientation
    Y
  • Shielding
    Shielded
  • Current Rating
    7.5A