  • MS4800A-20-0520
MS4800A-20-0520
advertisement
Manufacturer No:
MS4800A-20-0520
HK JDW NO:
607-MS4800A-20-0520
Package:
Datasheet:
Step5Bar-code shipping tag
MS4800A-20-0520
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Published
    2014
  • Protections
    Finger/Hand
  • Detection Capability
    20mm
  • Operating Range
    0.3m ~ 20.0m
  • Protective Height
    520mm
  • Number of Beams
    52
  • Beam Pitch
    10mm