  • MS4800A-20-1320
MS4800A-20-1320
advertisement
Manufacturer No:
MS4800A-20-1320
HK JDW NO:
607-MS4800A-20-1320
Package:
Datasheet:
Step5Bar-code shipping tag
MS4800A-20-1320
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Published
    2014
  • Protections
    Finger/Hand
  • Detection Capability
    20mm
  • Operating Range
    0.3m ~ 20.0m
  • Protective Height
    1320mm
  • Number of Beams
    132
  • Beam Pitch
    10mm