  • MS4800B-20-0360
MS4800B-20-0360
advertisement
Manufacturer No:
MS4800B-20-0360
HK JDW NO:
607-MS4800B-20-0360
Step5Bar-code shipping tag
MS4800B-20-0360
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Published
    1998
  • Protections
    Finger/Hand
  • Detection Capability
    20mm
  • Operating Range
    0.3m ~ 20.0m
  • Protective Height
    360mm
  • Number of Beams
    36
  • Beam Pitch
    10mm