  • MS4800B-20-1080
MS4800B-20-1080
advertisement
Manufacturer No:
MS4800B-20-1080
HK JDW NO:
607-MS4800B-20-1080
Package:
Datasheet:
Description:
SAFETY LIGHT CURTAIN
Step5Bar-code shipping tag
MS4800B-20-1080
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Protections
    Finger/Hand
  • Detection Capability
    20mm
  • Protective Height
    1080mm
  • Number of Beams
    108
  • Beam Pitch
    10mm