  • MS4800S-14-1080
MS4800S-14-1080
advertisement
Manufacturer No:
MS4800S-14-1080
HK JDW NO:
607-MS4800S-14-1080
Package:
Datasheet:
MS4800S-14-1080
Step5Bar-code shipping tag
MS4800S-14-1080
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Series
    MS4800
  • Feature
    Blanking
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Protections
    Finger
  • Detection Capability
    14mm
  • Operating Range
    0.3m ~ 7.0m
  • Protective Height
    1080mm
  • Number of Beams
    108
  • Beam Pitch
    10mm