  • MS4800S-20-0520
MS4800S-20-0520
advertisement
Manufacturer No:
MS4800S-20-0520
HK JDW NO:
607-MS4800S-20-0520
Description:
SAFETY LIGHT CURTAIN
Step5Bar-code shipping tag
MS4800S-20-0520
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Published
    2014
  • Feature
    Blanking
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Protections
    Finger/Hand
  • Detection Capability
    20mm
  • Protective Height
    520mm
  • Number of Beams
    52
  • Beam Pitch
    10mm