  • MSD1278T-123MLB
MSD1278T-123MLB
advertisement
Manufacturer No:
MSD1278T-123MLB
HK JDW NO:
3194-MSD1278T-123MLB
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
MSD1278T-123MLB
Step5Bar-code shipping tag
MSD1278T-123MLB
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 6 hours ago)
  • Terminal Shape
    ONE SURFACE
  • Tolerance
    20%
  • Resistance
    31mOhm
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Inductance
    12 μH
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • Max DC Current
    3.5A
  • Frequency - Self Resonant
    15MHz
  • Inductor Application
    DC-DC CONVERTER
  • Case/Size Code
    4848
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    62mOhm
  • Inductance Tolerance
    20%
  • Inductance-Nom (L)
    12 µH
  • Special Feature
    PARALLEL CONNECTED
  • Inductance - Parallel
    12 μH
  • Inductance - Series
    48 μH
  • Height
    8.05mm
  • Length
    12.3mm
  • Width
    12.3mm