  • MSF4800-14-0880-XR2
MSF4800-14-0880-XR2
advertisement
Manufacturer No:
MSF4800-14-0880-XR2
HK JDW NO:
607-MSF4800-14-0880-XR2
Description:
SAFETY LIGHT CURTAIN
Step5Bar-code shipping tag
MSF4800-14-0880-XR2
  • Operating Range
    0.3m ~ 7.0m
  • Protective Height
    880mm
  • Number of Beams
    88
  • Beam Pitch
    10mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Protections
    Finger
  • Detection Capability
    14mm