  • MSF4800-30-0800-XR2
MSF4800-30-0800-XR2
advertisement
Manufacturer No:
MSF4800-30-0800-XR2
HK JDW NO:
607-MSF4800-30-0800-XR2
Description:
SAFETY LIGHT CURTAIN
Step5Bar-code shipping tag
MSF4800-30-0800-XR2
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Protections
    Hand/Arm
  • Detection Capability
    30mm
  • Operating Range
    0.3m ~ 20.0m
  • Protective Height
    800mm
  • Number of Beams
    40
  • Beam Pitch
    20mm