  • MSF4800A-30-1080-15X-15R
MSF4800A-30-1080-15X-15R
advertisement
Manufacturer No:
MSF4800A-30-1080-15X-15R
HK JDW NO:
607-MSF4800A-30-1080-15X-15R
Description:
SAFETY LIGHT CURTAIN
Step5Bar-code shipping tag
MSF4800A-30-1080-15X-15R
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Protections
    Hand/Arm
  • Detection Capability
    30mm
  • Protective Height
    1080mm
  • Number of Beams
    54
  • Beam Pitch
    20mm