  • MSF4800A-40-0960
MSF4800A-40-0960
advertisement
Manufacturer No:
MSF4800A-40-0960
HK JDW NO:
607-MSF4800A-40-0960
Description:
SAFETY LIGHT CURTAIN
Step5Bar-code shipping tag
MSF4800A-40-0960
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Protections
    Arm/Foot
  • Detection Capability
    40mm
  • Protective Height
    960mm
  • Number of Beams
    32
  • Beam Pitch
    30mm